NUBWO G06-BT Wireless Gaming Headset for PS5 PS4 PC

Tento produkt som sa rozhodol otestovať hlavne kvôli testu pošty a dodania z nového eshopu Tomtop s ktorým sme začali spolupracovať. Ehop ponúka mnoho produktov aj z EU skladov, ktoré sú samozrejme bez ďalších poplatkov, ako to je však pri zaslaní z Čínskeho skladu? Na výber z Čínskeho skladu máte 2 druhý pošty – Standart shipping alebo DUTY Free shipping. Ako už názov napovedá treba si vybrať DUTY Free shipping s ktorým eshop garantuje dodanie tovaru bez ďalších dodatočných poplatkov.

Tento Headset prišiel zhruba za 10 dní z Číny, čo je naozaj slušná doba dodania. Dodanie prebehlo cez kuriéra a bez deklarovaných ďalších doplatkov pri doručení. Čiže pri objednávkach z Čínskeho skladu sa nemusíte ničoho báť a tovar bude dodaný bez ďalších problémov.

Ja som si tento Headset vybral hlavne kvôli širokému možnému použitiu či už na PC, PS5 alebo xboxe. Slúchadlá obsahujú 50mm reproduktory ktoré poskytujú v tejto cene naozaj dobrý zážitok či už pri hraní hier alebo počúvaní hudby či pozeraní filmov. Headset pracuje v rozmedzí 20~20KHz.

Samotné použitie Headsetu je možné dodaným bezdrôtovým USB adaptérom s dosahom okolo 10m, takisto drôtovo 3.5mm káblom pre slúchadlá. Čo sa týka pripojenia na PC, notebookoch, PS4/5 je možné použitie bezdrôtového adaptéra zapojením priamo do USB portu, pri Xboxe, tablete alebo Nintenda Switch je možné zapojenie slúchadiel 3.5mm konektorom do ovládača.

Samotné nosenie Headsetu je príjemné vďaka mäkkým ušniciam, ani po niekoľko hodinovom nosení Headset nezavadzia a zároveň celkom dobre filtruje okolitý zvuk. Headset samozrejme obsahuje aj mikrofón. Na pravej časti Headsetu sa nachádza konektor usb-c pre nabíjanie Headsetu, ktoré trvá cca 4 hodiny. Headset vydrží fungovať 17-48 hodín podľa zapojenia a používania. Ďalej sa na Headsete nachádza koliesko regulácie zvuku, tlačidlo na vypnutie mikrofónu, tlačidlo na zapnutie a vypnutie Headsetu, a 3.5mm vstup na kábel pre slúchadlá.

Headset si môžete zakúpiť na stránke Tomtop tu: