POPDEER PD-E Pro 4 v 1 príslušenstvo do auta

Konečne niekoho napadlo skombinovať všetky najčastejšie používané prístroje ktoré potrebujete v aute do jedného modulárneho, nie veľkého kufríka s praktickým a pohodlným skladovaním v kufri auta.

POPDEER PD-E Pro 4v1 je súbor prístrojov ktorý sa skladá z 15000mAh Powerbanky s 15W bezdrôtovým nabíjacím prúdom, 22.5W usb nabíjacím výkonom s portami pre USB kábel alebo Type C kábel. Powerbanka vie nabíjať na plný výkon zhruba 25minut – 35 minút.

Ďalším skvelým pomocníkom do auta je Mini kompresor so 120w motorom a možnosťou napájania zo zapaľovača auta. Prepínať režim sa dá už tradične medzi autom, motocyklom, bicyklom a loptou. Na displaji sa zobrazí aktuálny tlak a dá sa samozrejme aj nastaviť tlak ktorý požadujete a po jeho dosiahnutí sa kompresor automaticky vypne. Kompresor obsahuje aj LED svetlo, čiže je ho možné použiť aj v noci.

Ďalšia skvelá funkcia ktorú určite z času na čas použijete je vysávač. Je síce rozmerovo malý ale sací výkon má úplne postačujúci. Má 2 módy s výkonom 70W/11Kpi a 120W/19Kpi. Súčasťou je aj 100ml nádoba na prach. Na vyšší výkon vám batéria vystačí cca 35 minút, na nižší 55 minút.

Poslednou funkciou tohto modulárneho prístroja je pištoľ na umývanie auta s maximálnym prietokom 200-240l vody za hodinu. Motor má výkon 120W so vzdialenosťou strieľania vody 6-8m a s batériou vydrží pracovat zhruba 20 minút, čo je dostatočný čas na kompletné umytie auta. Pištoľ obsahuje 6 rôznych koncoviek pre rôzne typy vodného prúdu, hadicu na vodu s filtrom a takisto nádobu na penu.

Za mňa tento produkt určite chválim, doteraz som používal na každú činnosť osobitný prístroj, takto viem skombinovať všetko do jedného malého kufríka, ktorý navyše nezaberie v kufri auta veľa miesta. Jediná vec ktorá mi v tomto koncepte ešte chýba je štartovacia powerbanka, s ňou by bol tento produkt naozaj dokonalý.

Produkt si môžete kúpiť na Banggood s aktuálnym kupónom tu: